| adrian120 a întrebat:

am o intrebare :
joc crysis 3 cu urmatorul sistem pe LOW si rezolutia minima si cu toate pe OF si tot merge sacadat ...si nu cred ca ar trebui pentru ca Far Cry3 Assaassins Creed3 Gta4 NFS the RUN si toate astea le joc pe HIGH si ULTRA HIGH
acesta este sistemul:
Procesor AMD Athlon II x2 dual core 2.9 ghz
Placa video: ASUS Nvidia GeForce GT630 1gb/DDR5 128 bit
4 gb ram ddr3 1333mhz
Monitor PHILIPS 160E
Windows7/64bit
dau funda!

1 răspuns:
| dariusel a răspuns:

Pai, incearca sa reinstalezi jocu! dar descarcat din alta parte, vechea problema vezi sa nu fie virusat acel joc! sau poti rezolva in cel mai rau caz, sa reinstalezi windowsu! Bafta happy