| Chitu_Sofia_1979 a întrebat:

Buna caut loc de munca daca s-ar putea chiar si menaj in Bucuresti

3 răspunsuri:
| IonutDX a răspuns:

Cautati site-urile unde se pot pune anunturi de oferire de servicii, precum anuntul.ro, mercador etc

| Diana254 a răspuns:

Buna ziua! Poti devenii reprezentant Lady's.Beneficiezi de un discount de pana la 42%, valoarea minima a comenzii este de 10 lei si transportul gratuit in 2 zile in toata tara.In plus iti poti creea propria ta afacere adaugand chiar tu oameni in sistem avand si de acolo un castig. Daca esti interesata contacteaza-ma la id-ul ladys_lady2000. O zi frumoasa! big grin

| gabidagau a răspuns:

Te angajez eu