| Yony_2090 a întrebat:

Ce afacere asiputea sa incep cu 10.000 miide euro astept mai multe raspunsuri.

13 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Incearca Fornetti in franciza.Primesti aparatura si masina vine si te aprovizioneaza cu aluaturi gata modelate. Le coci electric.Ai nevoie de spatiu comercial.

| Parintele a răspuns:

Depinde ce stii sa faci. Nu te aventura in domenii pe care nu le cunosti. Consulta un specialist.

| secretoasa a răspuns:

Niciuna

| myrazvy a răspuns:

Ai putea face multe. de exemplu deschideti un fast-food pe undeva pe lanaga o scoala, dar nu prea aproape ca nu iti permite legea, undeva unde sa ai vad comercial si sa nu duci lipsa de clienti. succes

| oky a răspuns:

Deschide o sala de biliard. Dupa ce ai cumparat sala si mesele nu trebuie sa mai investesti nimic o sa ai doar profit ( poate o data la 1-2 ani sa mai schimbi 2-3 bile 1 tac ceva :p)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Exemplele anterioare sunt bune, insa nu cred ca ar trebui sa iti deschizi o afacere in acest moment ci mai asteapta o perioada. Este criza, sa nu cumva sa iti irosesti banii degeaba.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unmagazin de haine, cred

| psihox a răspuns:

Un lant lung de un kilometru de restaurante, dar asta in timp, unde sa se manance sanatos, nu sa te ingrasi.

| CatalinMG a răspuns:

O shaormarie mai mica, fast-foodurile nu sunt afectate de criza, omul trebuie sa manance mereu

| dany4 a răspuns:

Un butic de cartier sau un xerox

| Tarzan (reloaded) a răspuns:

Tu incepi afaceri pe criza asta cand nimic nu este stabil? Eu zic sa ai rabdare, pune-i sus si asteapta sa se calmeze lucrurile.Nu te grabi sa-i pierzi, probabil ai muncit din greu pentru ei.

| oxy_4590 a răspuns:

Si daca tine criza mult ce faci stai si mori de foame daca nu te risti nu ai sunt mai multe ce ai putea deschide un xerox nu as crede ca ajunge suma pentru ca sunt scumpe aparatele si la mana a doua si se strica ca sunt folosite non stop doar asa tonete, sa iti iei un taxiu ca acum se dau la ziar cu tot cu licenta.Vezi si tu ce ti-ar place sa faci si alege din toate cea mai profitabila...succes!

| mrs281 a răspuns:

Ai pute sa vinzi parfumuri bune.cauta ma pe ivanmarius28@yahoo.com.iti explic mai multe