| dan1998 a întrebat:

Buna,ce ar trebui sa scriu pe un flyer pentru o firma de patiserie si panificatie?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Hmm...
"Cu Panasim gustu-i din plin"
"Panasim cu gust din plin"
"Incearca o bucata Panasim,
Si-o se vezi gustul sublim"

"Si cu gust si ieftin frate
"Panasim e peste toate"

e daca as ta mi-ar mai trece multe pin cap, dar... thumbs up
Poate ar trebui sa intrebi un specialist in astfel de treburi nu?

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Cum se numeste firma?
Macar ce cuvinte pot fi asociate cu domeniul de activitate.Are "dan"? il asociezi ban...

| dan1998 explică (pentru stlucian):

happy se numeste Panasim

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

P.S Un colt de paine ceva? Sau gaura din covrig?
Glumesc big grin

Cine dracu te pune pe tine la asa ceva? Banuiesc ca ai 16 ani.

M-ai lasat " sidefat"winking

| dan1998 explică (pentru stlucian):

Diriga,cine sa ma puna laughing

| stlucian a răspuns (pentru dan1998):

Are o firma de patiserie si panificatie? Ea sau sotul? Bine ca nu te-a pus la cuie si şurube big grin thumbs up

| stlucian a răspuns (pentru dan1998):

Hmm...
"Cu Panasim gustu-i din plin"
"Panasim cu gust din plin"
"Incearca o bucata Panasim,
Si-o se vezi gustul sublim"

"Si cu gust si ieftin frate
"Panasim e peste toate"

e daca as ta mi-ar mai trece multe pin cap, dar... thumbs up
Poate ar trebui sa intrebi un specialist in astfel de treburi nu?

| Lisa01 a răspuns:

laughing) Nu pot sa cred ce va poate cere la scoala in zilele noastre. Probabil acuma isi face o patiserie si ca sa nu mai plateasca va pune pe voilaughing. Cauta si tu pe net ceva sloganuri si combina-le sa nu para copiate.Sa ne spui si noua rezultatul final.Bafta.