| anamaria82726 a întrebat:

Ce joburi part time sunt pentru elevi de liceu? Sunt din Iasi in caz ca conteaza. Nu stiu cum sa gasesc, dar am nevoie

4 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Promoții & Mc.

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut, poti incerca la baruri, restaorante, magazine comerciale posturi: Chelner, Lucrator Comercial, Barman! Baftaa

| Aube a răspuns:

In vara, poti vinde inghetata la tonete.

| abcddcba a răspuns:

Depinde si de ce iti doresti tu. Eu unul am lucrat pe clasa a 9-a ca ospatar pe timp de vara la o terasa linistita.
Te poti angaja si la o spalatorie, un depozit, etc
eu de exemplu lucrez part-time undeva unde descarc baxuri si le aranjez pe rafturi, din vara part-time-ul se transforma in program normal
Mult succes in cautare!