| nezuko09 a întrebat:

Buna! Ce parere aveti de creditele pentru studenti? Ce banca ati recomanda pentru un astfel de credit?
Multumesc

1 răspuns:
| OpreaSS a răspuns:

Buna! Depinde foarte mult pentru ce accesezi un credit, student fiind. Studii superioare, ipoteca, studii in afara tarii? Exista si banci, dar si IFN-uri ce ofera astfel de imprumuturi. Iti las aici un link cu institutiile nebancare, cu speranta ca vei citi conditiile: https://mrfinance.ro/institutii-financiare-nebancare/
Daca motivul pentru care iei un credit este, sa zic asa, "pueril", te sfatuiesc sa nu o faci.winking