| anUcy a întrebat:

Ce parere aveti despre acea metoda aparuta pe net de facut bani prin posta cu >plicurile?:

5 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Escrocherie curata!

| brandiburu a răspuns:

Simplu:
- trimiti un plic (recomandat) cu adresa ta, bla bla
- ti se va cere sa faci diverse chestii manuale (margele, etc)
- ti se va cere o suma de bani pentru "materia prima" (ata, margele, etc)
- vei trimite banii si vei primi... materia prima
- vei face acele obiecte (iti vei bate putin capul pana cand le vei face dar vei duce treaba pana la capat)
- vei trimite produsele si vei astepta banii
- vei ramane si fara bani si cu banii dati la inceput
- ca tine se vor gasi destui prosti pentru ca mama lor este mereu gravida

Cam asta este cazul clasic.

Videochat-ul, pe de alta parte, este pentru persoane de peste 18 ani, lipsite de inhibitii. Piata este invadata de fel si fel de site-uri de profil dar tine cont ca, atat videochatul cat si saloanele de masaj/masaj erotic sunt doar la un pas de prostitutie. La videochat poti fii chiar mai aproape pentru ca cei mai multi bani ii faci daca "prestezi" impreuna cu un baiat(tu presupunand ca esti fata). Ori poate nu ai vrea sa stie prietenul/sotul de "meseria" ta (n-ai fi primul caz). Ce te faci atunci? Raspunsul vine de la sine.

Succes.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

E naspa cel mai bine faci bani prin video chat. Te dezbraci in fata camerei si iei garantat 1000-3000Euro. Depinde cat de sexexperta esti!

| puiu1970 a răspuns:

Salut prietene,
Am pentru tine doua programe foarte eficiente, de pe urma carora poti face sute de $ saptamanal!

http://bani.rosites.net/index.php?rid=puiu
http://www.thefortune.info/index.php?ref=puiu

Eu iti doresc succes si te astept ca si tu sa faci Bani Adevarati pe Internet!
Succes!
Pompiliu Stoica
P.S.Te sfatuiesc sa nu incerci escrocheria cu plicurile.M-am ars si eu!

| smântână a răspuns:

Am auzit si eu despre asa ceva...dar banii aia nu cad din copaci ...trebuie sa fie ceva la mijlocwinking