| Anonnim02 a întrebat:

Ce parere aveti de acest site? Si de aceasta metoda de a face bani?

http://www.jobdomiciliu.info/index.html

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

PS:M-am inregistrat si zicea:
Cardurile care nu au fonduri disponibile (aproximativ 5 Euro)
vor face aplicarile nule.
Desigur ca nu voi fi acceptat ca n-am suma si cardul asta expira peste 3 zile.
Oricum nu-i o idee buna, poate pe cardul tau poate sa fie retrasi in Lei.
La mine este in Valuta.

| Anonnim02 explică (pentru Mihail2020):

Ok,mersi mult de tot.

4 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Eu nu cred ca poti face bani.
Ca nu vad saitul acesta securizat si nu este popular adica nu-i conuscut de multa lume.
Daca dai toate datele tale mai ales al cardului exista sanse sa nu mai ai bani pe acel card.

Daca vrei sa castigi bani online usor si rapid!
Eu iti recomand sa intri pe:
http://www.marketglory.com/strategygame/demonul112
Si te inregistrezi (confirmarea iti apare la Spam sau Inbox).
Marea majoritate suntem Romani si castigam destul de bine daca vrei sa te alaturi ai linkul.

| Mihail2020 a răspuns:

Cu placere.

| justbelieve a răspuns:

Trebuie doar sa te inregistrezi, sa astepti sa iti trimita ei mail-uri si sa le accesezi.iti vor trimite in fiecare zi mail-uri.nu este un castig imens,dar decat deloc...mie mi-au prins bine;)este sigur,fara minciuni, spam-uri, fara investitii si timp pierdut.intra aici pentru mai multe informatii http://www.maildirect.ro/inregistrare/30dd511daba183e58b0944502e862dfa