| georgi91 a întrebat:

Ce parere aveti despre tranzactioanarea pe piata de capital(piata forex)?

6 răspunsuri:
| AliceThai a răspuns:

Se fac bani, dar trebuie sa inveti destul de mult. Mie mi-a luat cam un an, timp in care am citit, urmarit filme, tranzactionat demo.
http://robotfx.ro

| matrix100 a răspuns:

Pierdere de timp si de bani

| georgi91 explică (pentru matrix100):

Ai mai tranzactionat?

| matrix100 a răspuns (pentru georgi91):

Da si am pierdut bani. distreaza-te pe conturile alea demo si daca 4 luni consecutive faci profit atunci poti incerca sa bagi si bani

| georgi91 explică (pentru matrix100):

Am tot fost sunata de la diverse firme si mi s-a spus ca imi pun la dispozitie un analist financiar, care imi va oferi toate informatiile necesare pentru a da tranzactii profitabile. Nu stiu ce sa cred, mi se pare ca e ceva putred la mijloc.

| matrix100 a răspuns (pentru georgi91):

Deschide cont pe admiral markets, are spreadul cel mai mic, sunt seriosi, dar cu bani virtuali. te joci pe acolo, vezi cum e... si pe urma mai vorbim. sa nu crezi ca tot ce zboara se manaca