| fanebusiness a întrebat:

Ce parere aveti despre FOREX?

6 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Ce sa zic, se pot face bani, dar trebuie sa cunosti bine sistemul si sa apelezi la un brooker serios daca nu te pricepi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmm ie o afacere buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai disciplina, daca iti place sa studiezi serios, daca te simti confortabil cu numerele, atunci poti deveni un trader de succes in, sa zicem, vreo 10-15 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nevoie de 10-15 ani sa devii trader de succes. Daca rezisti pe piata un an cu crestere continua te poti considera trader cu experienta. Statisticile insa spun ca 90% din investitori pierd toata investitia in primele luni. www.forex-2u.com

| georgianacas a răspuns:

CE e aia
?

| fanebusiness explică:

Imi poti indica o agentie de intermediere a tranzactiilor forex? Sau un broker forex?