| goldi a întrebat:

Cine poate imi zise unde pot sa inchiriez un apartament sau garsoniera in jur 100 euro(preferabil e sa nu fie peste 100) aproape de universitate.Multumesc.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Despre ce universitate vorbesti? Ca in marele orase nici baia nu o inchiriezi sub 100 euro

| Caro34 a răspuns:

Daca ne spui despre ce univesitate e vorba si in ce oras, poate te vom putea ajuta. Numai bine!

| HadesSs a răspuns:

Care universitate ca sunt vreo cateva in Romania laughing)

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Daca-i vorba de Bucuresti... poti sa-ti iei la revedere de la suma aia. Si daca-i vorba de alt oras tot la revedere poti sa-ti iei, locurile pe langa asa ceva sunt scumpe.

| xVictor a răspuns:

E femeie. trebuie s-o intelegem big grin ^_^ Nici ea nu stie ce vrea. laughing

| goldi explică (pentru xVictor):

Se vede, nulaughing)

| goldi explică:

Scuzati,am uitat sa mentionez. universitatea este in Suceava