| Andreea6272 a întrebat:

Buna! Cum pot sa adaug bani din realitate pe card? Adica eu am 500 lei si vreau sa ii adaug pe card printr-un bancomat dar nu la banca, cum as putea? Sau cum pot in general?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt banci care accepta depunere direct la bancomant. Daca nu mergi la ghișeu si faci depunere

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În general nu poți. Sunt bancomate specializate în asta.

| Catrice a răspuns:

Prin cipul 5Ghee hee

| VoidEternal a răspuns:

Cauți un bancomat al băncii de la care ai card și te asiguri că e un bancomat la care poți face și depuneri. Trebuie să aibă o usita semicilindrica orizontală. Daca are doar o fanta mica îngustă și un loc unde sa bagi cardul nu e bun bancomatul. Apoi bagi cardul și selectezi depunere in loc de retragere. Simplu.

| VoidEternal a răspuns:

A, și să știi că banii de pe card tot în realitate sunt. Nu se transfera in lumea poveștilor odată ce ii ai pe un card. big grin

| mi25 a răspuns:

BRD-ul si BCR-ul - dar cred ca si alte banci, au in interior un fel de bancomat unde se pot depune banii. Eu asa depun la cele doua banci. Daca nu te descurci, personalul bancii te ajuta.

| Anonimboy17year a răspuns:

Vezi in bancă, majoritatea au acel "Robo" unde depuiwinking îmi dai si mie insta.ul tau?