Întrebare recomandată | Robo2 a întrebat:

Pot folosi cardul Revolut la orice bancomat? Vreau sa adaug niste bani

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa il folosesti sa EXTRAGI sa depui nu poti de nicăieri decat din aplicatie.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tdy a răspuns:

Confirm cum s-a spus și mai jos, de adăugat bani pe contul tău revolut nu poți prin bancomat cel puțin în România, doar de scos bani se poate prin bancomate.

| Vasilicamosbatran a răspuns:

Da

| GabrielGL a răspuns (pentru Vasilicamosbatran):

Raspunsul eronat e nu, nu poate face ce vrea el...el vrea sa depuna doar cu banca lui poate lipind cardul...