| saresipiper a întrebat:

Buna, cum se poate crea o comunitate/audienta pe Instagram, Facebook, sau onlyfans?

Fara mesaje la misto

4 răspunsuri:
| AlexandruGeo a răspuns:

Salut! Incearca sa postezi si sa-ti gasesti publicul tinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin postare de materiale, cum altfell?

| Nemessys a răspuns:

Pe instragram si Facebook poti crea o comunitate platind promovare sau aducand audienta din alta parte. Poti si gratis, doar ca este un proces lung si greu. Eu zic ca merita sa investesti niste banuti (ca doar nu este o avere) pentru o promovare ca sa-ti usureze treaba. Mai ales daca vrei sa faci si bani din asa ceva.

Pe onlyfans este foarte usor. Daca ai deja o pagina de Facebook sau Instagram, poti trece contul de onlyfans in bio. Dar in cazul in care nu ai, nu-ti face griji pentru ca in prezent strangi audienta foarte usor pe tiktok fara sa platesti nimic. Stim cu totii cat de mult prinde sexualitatea acolo. Daca te filmezi cum dai putin din c*r si postezi zilnic macar un video, poti strange multi followeri intr-un timp scurt. Nu uita sa treci in bio contul de onlyfans. Pe tiktok trebuie sa fie o,, doza gratuita" si daca vor mai mult, atunci sa plateasca. happy Ai mare grija ce pui acolo deoarece nu stiu care sunt regulile tiktok-ului cu privire la contentul 18+. Din moment ce aproape nimeni nu-ti viziteaza profilul dupa ce vede un clip, poti trece in ultimele 10 secunde un mesaj de tip,, you can also find me on onlyfans : (link) " Si gata. banuti obtinuti repede si usor.

| afganistan2014 a răspuns:

Salut lucrez la teatrul Mihai Eminescu daca vrei iti voi putea face promorare la profil la mine in teatru