| PsyhoChild a întrebat:

Stiti site-uri pe care poti sa-ti petreci timpul? Fara Facebook, Youtube, Instagram etc. Ceva in care trebuie sa te implici pe o perioada de timp, o comunitate poate.

5 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Cică e un site Tpu.ro, acum nu știu dacă e bun la ceva, eu nu prea îl folosesc

| Plato a răspuns:

Depinde la ce te gandesti, in ce fel sa te implici.

https://ec.europa.eu/youth/policy/youth-strategy/connect_en

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand cu mana pe inima comunitatea pornhub

| gogu220 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu o mână pe inimă, şi cu cealaltă unde?

| eckblume a răspuns:

Brainly.ro e un site:daca ai raspunsuri de calitate si esti activ/a te baga in echipa moderatorilor. Mai sunt, dar pe asta mi l-am amintit. Il folosesc in special copiii pentru teme.