| CherryPips12345 a întrebat:

Puteti sa-mi dati idei de promovare pentru contul de onlyfans, in afara de Instagram, Facebook si tik tok?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai omis Twitter si Reddit, care n-au o cota de piata atat de mare in Romania cand vine vorba de social media, dar mai exista si ele pe post de canale pe care iti poti promova contul. Ar mai fi o idee sa postezi pe grupuri publice de What's App, Telegram (pe care se posteaza lucruri de genul, ca sa nu risti un ban)

5 răspunsuri:
| timidu89 a răspuns:

Nu interesează pe nici un tip sănătos la cap onlyfans. Eu știu unde dar nu îți zic.

| Nelucojoc a răspuns:

Publi24 punct ro. Sectiunea matrimoniale.

| TheKingOfDev a răspuns:

YouTube,Twitter, Trovo sper că te-am ajutat

| lilianaloredana5 a răspuns:

As dori sa discutam in privat te rog.

| mariaelena11111 a răspuns:

Da, Tinder, Badoo, Bumble, Twitter. Dar, nu-nteleg daca te-ai referit la locuri unde sa ti-l poti promova sau daca te referi la idei despre ce sa postezi pe retelele astea ca sa ti-l poti promova. Ramane o enigma laughing)), e formulata putin dubios intrebarea, n-ar strica sa citesti putin mai mult, ne ajuta sa ne exprimam mai bine, sper s-o iei constructiv tongue.
Poti sa-ncepi cu un curs de Onlyfans, eu le-am luat pe alea de pe topof.ro, sunt foarte bune, te-nvata fix ce sa postezi pe retelele astea ca sa-ti promovezi onlyfansul. Uite linkul aici: https://topof.ro/curs