| PTL a întrebat:

Buna da-ti-mi statuturi petru poze la hi5. multe si frumoase funda + vot

Răspuns Câştigător
| Genuitoarea a răspuns:

Oldies but goldies :x as we go on we remeber all the times we had together and as our lives change come whatever we will still be FRIENDS 4EVER
Plina de idei pentru o iesire din banal, acel copil ciudat cu acel ceva special!"

Daca tu esti, voi fii si eu mereu. Daca tu ma iubesti, te voi iubi si eu
In jurul tau, este numai lume rea, care vrea sa ne desparta si sunt impotriva mea =)) ma cam vrea :>
Sunt 1000 de persoane care vor sa ma invetze, sa ma schimbe cumva... Le dau la o parte si merg mai departe... E alegerea mea!
Teddies don`t hug back. but sometimes they`re all u`v got!"

I know I am such a fool, for the plans I always made, YOU ARE A FAKE
Si Tine minte, ca lacrima de adevar e rece la fel ca si timpul care greu mai trece!"

We were ment to be together, I`m in pain when you`re away [.] Come on and save me i`m loosing my touch, day after day cause i miss you so much
Put us togetha, how they gon stop both us?"

Nu e vina ei ca o folosesti ca sa ma ranesti dar tu, faci spume cand nu reusesti :)"

My baby all grown up :)"

curaj sau doar tupeu, sa intri in jocul meu?!
fata buna, fata rea? :)) WWW.ARMANAME.COM

1 răspuns:
| fluturas a răspuns:

- Am fost arestata. Agentii m-au inchis pentru posesie de prea multa frumusete. Cautiunea poate fi platita doar de cineva urat. Asa ca grabeste-te!

- In lumea asta exista 2 tipuri de persoane: EU si persoane care si-ar dori sa fie ca mine!

- Eu vreau tripleti. Tu vrei gemeni. Te invit la mine, ca sa vedem cine castiga.

- Aseara te-am cautat…am vrut sa ma incalzesti, sa te simt aproape de pielea mea, unde ai fost…pijama afurisita?

- Sex is evil, sex is a sin, sins are forgiven so let’s begin!

- Vroiam doar sa stii cat de mult inseamna prietenia noastra pentru mine: daca am fi pe un vapor care se scufunda si cu o singura vesta de salvare…Mi-ar fi foarte dor de tine!

- Sexul e ca ninsoarea: niciodata nu stii cat o sa dureze si la cati cm o sa ajunga

- Sunt un ucigas, ucid oameni pe bani. Dar pentru ca esti prietenul meu, te ucid pe gratis.

- Prietene! aminteste-ti ca fara prostie nu ar fi intelepciune si fara uratenie nu ar frumusete… deci la urma urmei lumea are nevoie de tine.

- Adori trupul meu dulce…iti place cand buzele noastre se ating…esti in al noualea cer cand simti in tine picaturile mele…sunt acelasi eu: Jack Daniels!

- As vrea sa ma aflu infinsa pe tine acum, sa-ti simt prezenta ta fina in chiloteii mei lycra, sa-mi infig mainile adanc in tine, …dar nu te gasesc Nisip afurisit!

- O iau in mana si o bag in gura, o bag o scot pana cand un lichid alb imi apare pe buze apoi o pun la loc, e periuta mea de dinti.

- Viata e ca hartia igienica: lunga si folositoare.

- Nu beti apa, pestii fac sex in ea!

- 10% te vreau, 20% ma gandesc la tine, 30% imi amintesc de tine, 40% te respect, 50% imi lipsesti, 60% am nevoie de tine, 70% te plac, 80% ma innebunesti, 90% te ador, 100% fac misto de tine!

- Brunet, simpatic, caut gagica cu port USB liber pentru transfer de informatzie genetika

- Mi-am pierdut ursuletul de plus. nu ai vrea tu sa dormi cu mine?

- I love you……… I need you………. I like you………. I vrea tu!

- Ma uit la Luna… luna e superba! Ma uit la tine si…si…mai bine ma uit din nou la Luna!

- Roses are red, violets are blue, I am beautiful, but… what happened to YOU?!

- Compania Durex va anunta cu regret ca nasterea dvs a fost un accident.

- Ce prezenta! Ce inteligenta! Cat farmec! Si ce ochi frumosi! Dar am vorbit destul despre mine! Tu ce mai faci?

- Intr-o zi iti vei pierde parul, dintii, banii si chiar memoria. Dar un lucru sigur nu-l vei pierde: corpul tau sexy, caci nu poti pierde ceva ce nu ai!

M-ajuti sa trec peste momentele grele, tu esti cel mai frumos refren din toate piesele mele.

Doar tu poţi simţi tristeţea mea la telefon.

Ti-am mai zis si-ti zic din nou, nu fur inimi, le primesc cadou.

Fiecare baiat rau pastreaza-n suflet o fata buna.

Decolteul meu te face sa ma iubesti? Nu multumesc... poti sa ma parasesti!

Nu asculta prostiile ce le spun unii. Nu uita, tu pupi gura mea nu gura lumii.

El major si ea minora.

Iti spun pentru a mia oara, fiecare zi cu tine este extrordinara.

Cand e fericita, surasul ei n-are egal.

Tine tigarea pe buze de parca ar vrea un foc. Miroase bine si ruju` pe chistoc.

Asa e si va fi mereu, o fata buna langa un baiat rau.

Am plecat departe, in tari de lume uitate, in tara iubirii pe continentul indragostitilor si in galaxia inimii tale, dar din pacate tu erai pe planeta altcuiva!

Si dac-ai fi un drog te-as trage pe nas si umbra de mi-ai fi te-as urmari la pas.

Esti pericol de frumos =p~!