| ingerasha ^^___^^ a întrebat:

Spuneti si mie niste statuturi triste. Cele mai frumoase primeste fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am invatat azi ca viata nu e roz [sad]. DAR pensula e in mana TA.[love struck]. de TINE depinde cum o fardezi.

Lumea e rea stii bine, asa a fost mereu, oricum nu fi dezamagit ca poate fi si mai rau

In viata este ca la bal mascat, cand toata lumea isi scoate masca, piere veselia

Zambet fals.Privire plina de ura.Cuvinte aruncate`n vant. Minciuna! Si toate fara nici un motiv! Am gresit din nou.Am Oferit dragoste, Unde trebuia sa ofer indiferenta

Nu ma-ntreba ce gandesc, Nu ma-ntreba ce doresc, Traiesc prin tine, Nu ma-ntreba de ce rad, Nu ma-ntreba de ce plang, Imi e bine

Sunt clipe din trecut peste care am trecut...sunt momente in viata care sincer m'au durut.sunt clipe care nu au fost in totalitate uitate.sunt clipe in viata cand nu poti trece peste toate

15 răspunsuri:
| jolie a răspuns:

Am invatat ca oricat as plinge lumea nu se opreste in loc pentru. tristetea mea

dragostea e un munte pe care il urci razand dar il cobori plangand

prietenii falsi sa dea BUZZ astazi le fac prezenta big grin

fiecare cuvant spus e o speranta in plus...cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape... iar eu inca visez.

| zuzu_3087 a răspuns:

Eu cred ca "TraficantaDeSenimenteRoz" ar trebui sa primeasca foonditza:X

| LussyBubu a răspuns:

N'ai dat importanta cuvintelor si sentimentelor mele... Poate candva o sa tanjesti dupa elestraight face
Am invatat sa trebuie sa plang cu zambetul pe buehappy
Cam atatea am stiulaughing

| roxynutza a răspuns:

Imi place sa ma plimb prin ploaie… pentru ca nimeni nu vede ca eu plang…

DND aspir…..la o viata mai bun

Colorand zilele mi-am dat seama ca am o pasiune pentru nuante: negru, mai inchis, foarte inchis…

Avaible la tristete, la lacrimi si tacere…

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu numai tu ma faci sa rid...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfaturi triste dar bine! poate fi asta
Mai bine mori decit sa perzi persoana iubita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma inshelat pryetena!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este important sa cistigi...este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.; P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa Asculti De Altiii.Si Sa Crezi In Minciuni. Sa Renunti. Si Sa`Ti Bagi Pll In Ele De Promisiuniii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am scris in zapada ca te iubesc, dar razele soarelui au topit aceste doua cuvinte.am scris pe malul mari ca te iubesc dar un val va lua cu el aceste 2 cuvinte cu el in adancuri.am scris in inima mea ca te iubesc de acolo unde nimeni nu poate sterge, dar tu esti ca un trandafir cu spini asa ca nu tia pasat ca eu sufar dupa tine. ce a simtit el pentru mine erau doar iluzii.
imi place sa ne plimbam prin ploaie, cel putin in ploaie nu-ti vezi lacrimile.
dragostea incepe cu un zabet, infloreste cu un sarut, si se termina cu o lacrima
lacrimile sunt bucati din inma care se aseaja in genunghi si spun durerea zi de zi
mai biemori decat sa pierzi persoana iubita
iubirea e acea amintire care iti arata ca viata are parti negre si roz
iubirea uneori e de nepretuit. iubirea e ca un bal mascat dupa ce isi dau mastile isi pierd toti veselia[nu am copiat de la cealalalta fata ea a copiat de la mine]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dispera cand viata te apasa si nici nu plange de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie cerui mai senin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata sa INVINGI lacrima cu un zambetlaughing)chiar si atunci cand doare am invatat ca oricat asi plange lumea nu se opreste pentru durerea mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș vrea să văd cum îmi zîmbești, și vocea cum îți sună. Să fiu acolo unde ești, cu tine împreună...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei statuturi? Cauta pe net sunt o groaz! Am cautat si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata e o minciuna...