| acsva a întrebat:

Dacă am pus o comandă la Emag, și atunci când m-a sunat curierul nu am răspuns (au sunat în afara intervalului de timp in care trebuia sa ajunga) si nici nu am mai sunat inapoi. Ce se intampla?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te mai suna si maine si nu stiu daca inca o zi sau din a 3-a zi deja trebuie sa te duci la sediul curierului sa ridici personal coletul. Daca nici de acolo nu-l iei, il trimit inapoi la Emag sau de unde a venit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te vor mai suna și ziua următoare. In cazul in care nu vei răspunde, nu vei primi comanda.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Comanda e trimisa înapoi de unde a plecat. Trebuia sa suni curierul când aveai timp dacă atunci când te-a sunat, nu ai putut răspunde.

| sorin_6068 a răspuns:

Te va suna din nou curierul ziua urmatoare

| Assy99 a răspuns:

Buna! Dacă mai are comenzi din același oraș, in apropiere sau depărtare, va alege sa livreze celelalte colete, revenind la tine ulterior. Eu așa știu. Însă ar trebui sa apelezi curierul, el îți va spune cel mai bine ce se va întâmpla.