| NumePublicDeUtiliztor a întrebat:

Salut, am dat o comanda online si trebuia sa-mi vina prin Fan Courier. M-a sunat azi curierul dar nu am putut sa-i raspund pentru ca eram la scoala. Tot am incercat sa-l sun dar suna ocupat. Ce se va intampla cu coletul meu acum?

PS: Dau funda celui/celei care imi da un raspuns bun de care sa ma pot ajuta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu o sa il duca ori la sediul lor din oras, daca au unul, ori la posta. Nu sunt sigura, dar asa am patit eu.