| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am dat comanda de ceva, iar initial trebuia sa ajunga pe data de 25 dar din cauza unor motive nu am fost acasa si am amanat comanda pe data de 29, astazi, am sunat curierul iar el a spus ca nu are nici un pachet pentru mine, e posibil sa fie la alt curier si sa ajunga astazi? Dau funda

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Suna firma de curierat si intereseaza-te la ei!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este posibil sa fi returnat coletul curierul si sa numai primesti nimic nu ai vrut pe 25 ei nu se plimba după tine cu colete cand ai tu chef, tu trebuia sa fi acasa pe 25 acum coletul s-a intors la cel care ti l-a trimis si nu il mai primesti deloc, ia legatura cu firma unde ai dat comanda nu cu curierul.

| Frank51 a răspuns:

Trebuie să primești mesaj dimineața, ori vine alt curier, ori coletul a fost trimis înapoi.

| andreiserghicoolguy3 a răspuns:

Vai, nu pot sa cred! Lucrez in curierat de 35 de ani si niciodata nu mi s-a intamplat asa ceva. Va rog sa imi dati un mesaj privat pentru a rezolva problema. Bissou si follow la andreisergjocoolguy