| Valentinaina0755 a întrebat:

Daca am un cont in lei la BT, pot sa schimb moneda in coroane suedeze?

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Eu nu am patit sa pun in sac mere si sa scot pere. Dar scot mere si le schimb pe pere unde imi convine.

| Valentinaina0755 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Daca schimbi merele pe pere, pe parcurs mai pierzi din ele big grin. Plus ca in cont, momentan nu e nici-un ban. Faza e ca fratele meu e plecat in Suedia si are contul in lei, dar salariul, bineinteles, e in coroane. Si el acum vrea sa fie moneda in coroane suedeze, ca asa au restul baietiilor din echipa