| Maricosan a întrebat:

Daca mai am cam 11 lei pe un card de credit si vreau sa cumpar ceva de la un magazin si sa platesc cu el pot? Atunci cand scot bani cash este obligatoriu sa ramana cam 10 lei pe card. Trebuie sa ramana 10 si atunci cand platesc direct cu el sau am acces la aceasta suma? Mersi mult de tot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si in magazin, plata se face tot prin si cu acordul bancii.Nu cred ca iti va accepta acea plata.

2 răspunsuri:
| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas