| gregoire a întrebat:

Stiti vreun magazin de electronice in care produsele se pot lua in rate care se platesc direct la magazin, fara banca? Mentionez ca doresc sa achizitionez un laptop dar momentan nu detin toata suma. Am tot cautat, dar peste tot am gasit doar prin card de credit sau IFN-uri. Daca nu exista nici unul cred ca o sa aplic pentru un card de credit. Am vazut oferta celor de la Credit Europe si mi s-a parut cea mai ok. Stiti cumva o banca cu o oferta mai buna? Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

La niciun magazin nu poti face rate, toate sunt doar prin banca

5 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Altex

| DumitruS a răspuns:

Nu exista un astfel de magazin. cel mai avantajos este sa-ti faci un card de credit Star la BT de exemplu unde poti plati in rate insa fara dobanda.

| PikaPikaChuChu a răspuns:

Altex, domo, eMAG, flanco

cam astea cred ca sunt

la eMAG e cel mai avantajos sa zic

| gregoire explică (pentru PikaPikaChuChu):

...ca produse da, dar nu se pot lua produse in rate direct de la ei...

| suntserios a răspuns (pentru PikaPikaChuChu):

Si de cand fac magazinele astea credit fara banca?