| anonimusf001 a întrebat:

Bună.
Daca vreau sa trimit un colet prin curier, ce ar trebui sa fac?
Sa contactez o firma de curierat? Are cineva ceva link-uri sau informații și ma poate ajuta?
Știu ca depinde de unde îl trimiți și unde vrei sa ajungă. Dar as dori informații despre costuri

1 răspuns:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Incearca la Fan curier. Acolo gasesti si modul de chemare a curierului, costul si modul de ambalare.
Vezi ca atunci cand faci comanda iti cere pe langa adrese si dimensiunile si greutate. Deschide fancurier.ro
Cu AWB-ul inscris pe documentul ce-l primesti la predarea coletului poti urmari unde se afla coletul.
Curierul vie acasa.