| Stefidancer a întrebat:

As vrea sa trimit un colet prin curier rapid..este prima oara cand trimit vreun colet. Dar nu stiu unde sa ma duc.ori la posta si sa specific ca vreau prin curier rapid, ori la firma de curierat. Am cautat pe google diferite firme insa niciuna nu specifica cum sa procedez. Am nevoie de raspuns destul de repede. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Suni la telefonul care vine afisat si te vor indruma cum sa ajungi la ei si modalitatea de plata, tot.

2 răspunsuri:
| Alexandru_Stefan_2000_JEtt a răspuns:

Ste logystic livrare cele mai mici preturi 22 ron colet si plic 13 ron
daca mai ai nevoie ai nr de tel aici