| Valixst a întrebat:

Buna dimineata, Credex de la Altex sau Tbi Bank cu eMAG, vreau sa iminiau un laptop de 3000 lei cu finantare, din pacate nu am banii necesari cash si nici nu pot in alta pare sa fac un card de cumparaturi, punteti sa imi dati o idee...multumesc

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai vezi care au dobanzi mai mici si care iti ofera mai usor

3 răspunsuri:
| StimabiluI a răspuns:

Poți să cauți pe Olx un laptop la mâna a doua cu performanțe asemănătoare cu unul nou și ieși mai ieftin.
Nu e obligatoriu să te îndatorezi.

| AncaDorina1993 a răspuns:

Ai încercat să aplici pe eMag, cu opțiunea plata in rate deja?
Vreau sa stiu și eu cum funcționează. După ce reușești tu.

| MarcelDinu a răspuns:

Poti incerca in My Wallet Emag sa vezi daca poti lua laptopul cu finantarea de la HeyBlu, care e compania lor ce ofera credite cu dobanzi mici, chiar de 1% pe luna cand au promotii de Revolutia Preturilor. Ca sa se activeze My Wallet trebuie sa-ti salvezi in cont un card de debit, atentie sa nu fie de credit ori de cumparaturi.