| Girly97 a întrebat:

Buna dimineata! Ma puteti ajuta cu o idee, va rog frumos? Am dorit sa trimit pe mail dovada unui ordin de plata insa aplicatia nu mi-a oferit aceasta optiune pentru acest ordin de plata. Stiind ca aplicatia BT24 Mobile Banking nu permite capturile de ecran, alta solutie in afara de fotografierea ecranului cu un alt telefon nu vad. O alta modalitate de a pune mana pe dovada unui ordin de plata cand aplicatia nu imi permite exista?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Extras de cont unde se vede tranzacția. Ăla sigur îl poți scoate din orice aplicație bancara

| mi25 a răspuns:

Orice banca trebuie sa asigure posibilitatea tiparirii ordinului de plata.
Nu stiu la BT, dar la BCR si BRD deschizi desfasuratorul de operatiuni, dai clic pe operatiunea respectiva. Aceasta se deschide si are optiunea printeaza. Dai clic pe ea si-ti emite ordinul de plata pe care-l salvezi in contul tau, de unde poti sa-l timiti prin email, atasat la acesta.

| blackann a răspuns:

Extras de cont sau faci poza ecranului cu un alt telefon. greu, stiu.

| haileewatson a răspuns:

Banca Transilvania mai are inca o aplicatie "NeoBT" unde poti descarca ordine de plata.