| iKlouD1 a întrebat:

Am facut o cerere de transfer de bani de pe cardul de la unicredit pe alt card. Suma este mica, de 150 Lei. Intrebarea mea este, se percepe comision? Ca nu am gasit nici unde. Plata e facuta prin aplicația lor de mobile banking.

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Https://www.unicredit.ro/......nzi-PI.pdf

3.51 lei daca transferul a fost facut catre un cont deschis la alta bancain Romania. Daca e intrabancar, nu este comision pentru transfer prin Online Banking/Mobile Banking.
Daca e un tranfer in afara Romaniei, 10 euro...

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Poti suna banca sa te informeze in detalii amanuntite