| anonim_4396 a întrebat:

Buna

Dintre cei care faceti naveta spre scoala.

Nu stiti de ce nu s-au decontat deloc atata timp abonamentele, nu o sa primim nici un ban, asa am inteles ca nu sunt fonduri.

E adevarat?
Suzati-ma daca am gresit categoria!

8 răspunsuri:
| yourFanta a răspuns:

Pfuuu,la noi ultima data s-a dat pe luna Septembrie.

| AndaVr a răspuns (pentru yourFanta):

Si noua la fel, au intrebat colegi mei azi la contabilitate si au zis aia :daca nu avem bani cu ce sa platim abonamentu sa veni pe jos laughing asa la misto de aia am intrebat aici ca vreau sa stiu si eu.

| yourFanta a răspuns (pentru AndaVr):

Pai,se apropie vacanta, ma gandesc ca trebuie sa ne deconteze cate cv..maica lorlaughingdin ce zona esti?

| AndaVr a răspuns (pentru yourFanta):

Judetul Cluj big grin tu?

| yourFanta a răspuns (pentru AndaVr):

Bihortonguevecinilaughing

| AndaVr a răspuns (pentru yourFanta):

Da big grin

| corbeaioanagabriela a răspuns:

Da.Am auzit si eu.Mai dureaza 2 sapt. o luna si revenim iarasi la programul normal.

| Toti2013 a răspuns:

Sunt fonduri destule numai ca is zgarciti oamenii si vreau doar sa aiba ei bani nu si alti.