| Bloguldepoveste a întrebat:

Doresc să adopt un căţeluş de talie mică (să nu crească mai mare de 50 cm!). Nu contează că nu e de rasă sau sexul! Îl voi iubi oricum! Aş dori să fie puiuţ pentru a-l învăţa de mic să se adapteze. Rog seriozitate mare! Dacă, din întâmplare, cunoaşteţi o persoană dispusă să dea spre adopţie, vă rog să mă contactaţi aici:

thgirl483zimmerschrei@yahoo.com şi

black. gallows@yahoo.com

De unde aş putea să-i iau: Zalău (tot judeţul Sălaj), Cluj-Napoca şi poate din judeţele învecinate Sălajului.

Vă mulţumesc!

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poti lua unul de pe strada. E gratis.

| Bloguldepoveste explică:

Eu mă aşteptam la oferte...