| Ieusântanalfabet a întrebat:

Cât costă să-ți faci un SRL cu tot cu găzduirea sediului social?

2 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

La tine acasa " MOCA "! La un birou de avocat depinde de " renume "? + taxe de registru te sare bine de 900 Lei in prima faza! Daca in spatiu nu ai activitati ci DOAR sediu *( adresa corespondenta ) poate mai ieftin! Recent s-a scos restricția aia cu numarul de camere pe apartament!
Adică inainte intr-un apartament de 2 camere teoretic puteai pune sediu la 2 sau 3 SRL-uri daca considerai si bucătăria spatiu separat! Fiecare sediu intr-o camera *( încăpere ) separat!

| MistarGoGu a răspuns:

Sunt firme care ofera servicii integrate! Cu abonament lunar poti avea : sediu, secretariat, servicii conta & HR, preluare gestionare corespondenta & colete!