| mayk112232 a întrebat:

Doresc sa il dau pe cineva pe mina anafului,si vreau sa stiu cum sa fac sa sun la anaf sa ma dau anonim si sa le zic problema,sau sa le scriu e meil, daca le scriu e meil oare ma poate afla adica eu nu vreau sa stie cine anume sunt eu ca vreau sa fiu anonim cum sa fac?

8 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

La varsta ta ar trebui sa stii ca orice reclamatie anonima adresata unei autoritati sau institutii publice se claseaza adica, cu alte cuvinte, nu va fi luata in considerare, nu va fi cercetata si nu va avea nicio consecinta asupra celui pe care tu il reclami.

| cristi202 a răspuns:

Daca tot vrei sa parasti, ai macar curajul sa o faci cu propriu-ti nume, nu in ascuns, ca lasii.

| suntserios a răspuns (pentru suntserios):

Dupa cum vezi reclamatiile se inregistreaza la registratura asa ca fi barbat si dati identitatea

Răspuns utilizator avertizat
| xerxes1 a răspuns:

Tocmai ne-ai spus ce caracter de rahat ai.

| DovleacTurbat a răspuns:

Nu turna, ca ti-o iei si tu cand iti va fi lumea mai draga.

| xByte a răspuns:

"mina" "e meil"... laughing
Reclamatile anonime nu se iau in considerare, si chiar daca ai face o reclamatie prin intermediul "e meil" macar ar trebui sa ai decenta de a scrie corect happy