| anonim_4396 a întrebat:

Doreste cineva sa devina reprezentant Lady's ( cosmetice, accesorii si parfumuri )? Inscriu reprezentanti in toata tara happy.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Sunt permise inscrieriile minorilor?

9 răspunsuri:
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Eu am 12 ani trebuie sa strangi o suma oarecare(150 ron, 110 ron) ca la AVON.Si daca nu strangi ce patesti te rog trm mesaj ca as vrea sa ma fac

| BoboKitty a răspuns:

Ce trebuie sa fac? Si varsta?

| PCH a răspuns:

Va pota juta eu.ID : comenziladys

| EuElyEla99 a răspuns:

Am 12 ani si as dori sa dewvin reprezentant la o firma de cosmetice daca ma poti ajuta cu niste informatii de rog.
si daca am vreo sansa la varsta asta sa devin reprezentant la vreo firma de cosmetice
multumesc mult

| Aryanna91 a răspuns:

Buna si eu sunt coordonator ladys insa inscrierile numai merg ca inainte! acum pe langa asta m-am inscris la o firma noua Margo Cosmetics! are aproximativ acelasi sistem ladys dar prezinta mai multe avantaje! pe langa discountul minim de 25% se dau si cadouri si diverse programe motivationale! firma e noua cu siguranta vei gasi persoane sa inscrii

| ruzycciocolata a răspuns:

Buna.As dori sa devin reprezentant.

| Naoa a răspuns:

@MaslinaJucausa, si eu le pot ajuta happy. Sunt coordonator.

| tomyflorin a răspuns:

Buna fetelor, inscrierea la Lady's este gratuita.va puteti inscrie direct pe site www.ladys.cosmetics.ro.Dupa inscriere comandati catalogul gratuit!

| alexandra_3850 a răspuns:

Imi poti spune ce tebuie sa fac ca si reprezentant Lady's?