| katy a întrebat:

Buna dragilor! Am nevoie sa ma ajutati cu niste idei de nume pentru un club de dans ( pentru dans sportiv si zumba-fitness), un nume comun pentru cele enumerate, astept idei! Va multumesc!

10 răspunsuri:
| tintareco a răspuns:

"Zumness dance", dacă vei folosi acest nume, te rog să îmi completezi o legitimaţie de acces gratuit pe viaţă. Aştept legitimaţia şi îţi urez succes. Dacă mai pot să ajut cu ceva, apelează.

| katy explică (pentru tintareco):

laughing Multumesc, suna bine! Mai astept raspunsuri, sa am de unde alege! Daca il aleg pe al tau promit ca ai gratuitate laughing

| tintareco a răspuns (pentru katy):

Mulţumes; nu iuta că înainte sau după activitate se poate savura un ness, aici, la "Zumness dance". Noapte bună, katy.

| katy explică (pentru tintareco):

Hahaha!

| Kingsley a răspuns:

Zumba&Fitness Club si numele orașului.

| katy explică (pentru Kingsley):

Nu va fi doar zumba.vor fi si dansuri latino si societate