| Jamiraese a întrebat:

Buna! Este cineva din Timisoara și îmi poate spune exact cât salariu Primești in mana la lidl ca și casier? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

2.500 lei
Vanzator
06.04.2023 - Angajat - Full time

| 4evergentleman a răspuns (pentru RAY):

Și part-time cat e 1500?

| RAY a răspuns (pentru 4evergentleman):

Probabil vreo 1600

| 4evergentleman a răspuns (pentru RAY):

E bun, o sa merg sa îmi caut, sper sa găsesc la vreun magazin, cred că 4 sau 6 ore trebuie să lucrezi. Dacă știi tu sa îmi lași un răspuns dacă știi unde angajează part time că lucrător comercial happy

| RAY a răspuns (pentru 4evergentleman):

8 ore de ce nu poti?

| 4evergentleman a răspuns (pentru RAY):

E ok și 8 ore, pot, dar ziceam de part time dar e ok și full time happy
Te cam rupe la 8 ore asta e chestia și eu am probleme cu coloana

| 4evergentleman a răspuns (pentru RAY):

Lombosciatica am nu spondiloza cervicala și dureri puternice în mijloc care câteodată iradiază in piept. Chiar nu știu cu rușinea asta de liceu ce job sa îmi caut și care mi s-ar potrivi

11 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Din cate stiu eu, la Lidl casierii nu sunt doar casieri, fac tot felul de operatiuni, sunt si gestionari. De asta salariile sunt mai mari dar si responsabilitatile pe masura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 2500 lei. Însă nu vei fi doar casier. Nu am lucrat, dar sunt client și observ. Vei aranja și marfa în raft, vei face și curat, apoi si la casă. Nu știu prin depozit cum este, dar cred va trebui sa faci și gestiunea. Multă muncă, bani putini.

| Jamiraese explică (pentru anonim_4396):

Da știu, am mai lucrat in domeniul acesta, așa e la fiecare magazin, dar in contract diferă salariul cu funcția

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jamiraese):

Și în profi am observat ca este la fel. Deși nu intru în magazine atât de des.