| madalina1998 a întrebat:

Buna eu cu prietena mea Florina vrem sa facem ceva sa strangem bani. Ce putem face?

Răspuns Câştigător
| D3utzaD3d3 a răspuns:

Buna ioana...eu cu o prietena oorganizam spectacole! facem picturi faine si le vindem sunt multe chestii de genu' asta pe care le poit face...te pup

4 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna recomandarea mea este sa incepeti cu un sistem educational in domeniul financiar, mai concret o afacere de tip franciza de retea care poate fi usor de obtinut si la fel se realizeaza cind este impartita cu apropiatii nostri [exemplu Mc Donald's afaceri la cheie 100% rentabile] riscul este ZERO daca sinteti interesate contact tiriboxi@gmail.com sau tel 0765948501

| Adry05 a răspuns:

Vindeti limonada...

| filip27 a răspuns:

Uite , eu nu iti pot promite mare si sarea , dar sa stii ca incet incet poti sa faci bani si cu asta ,intra pe www.filan.webgarden.ro , arunca o privire , sper sa gasehti ceva captivant care sa iti placa!PS. totul este real , eu fac asta deja de 2 ani si sincer , am scos ceva bani!Bafta

| hatze a răspuns:

Te duci la munca!