| Wkkwwkj2 a întrebat:

Buna! Exista un grup/site unde m-aș putea înscrie pentru a vedea diverse oferte de munca pe weekend/pe o zi pentru diverse evenimente, târguri etc? Sunt studenta și nu pot face față la un job constant dar as vrea sa mai fac rost de niste bani când am timp

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poti avea un job constant doar in weekend, ca atunci nu mergi la facultate, dar trebuie sa cauti pe la magazine, unde gasesti posturi vacante.
Facut rost de bani cand ai tu timp, nu-ti va aduce nici un job, fiindca oamenii nu te pot angaja dupa cum doresti tu, sau ai chef sa te duci ori nu.

| Hyperion7 a răspuns:

Exista grupuri de job-uri part-time special pentru adolescenți.
Da un search și o să găsești!

| Hkhtfcvhu a răspuns:

Te poti angaja la diferite fast food ca si casier doar pentru weekend, sau unele terase cand o sa vina vremea lor, sau la 4-6 ore la aproape orice magazin de retail