| katalyn_2632 a întrebat:

Am mare nevoie de bani! Intre 50-100lei. Cum pot sa fac rost de bani tinand cont ca am 14 ani, sunt in timpul scolii, fara ilegalitati, sunt din galati. Vreau doar un sfat de cum as putea face rost de bani, sau poate este cinev din galati care miar putea da ceva de munca in weekend pentru niste bani! Dau si funda binenteles! SI AS VREA UN ID SAU CEVA NU DOAR SUGESTII DACA MA POATE AJUTA CNV VAROOG :O3

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Din galati sunt si eu.Eu personal fac bani de la Avon, din discounturi big grin.