| Rafael_Craciun_1994 a întrebat:

Imi poate da cineva idei de afaceri pana in 10000 de euro? Mersi!

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Vezi la Dl. Sorin Ovidiu Vantu, cu asta se ocupa acum. Pe bune, da idei de afaceri. Tin minte doar una, cu vanzarea de caracatite, dar sunt si altele.winking

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un centru de copiere.

| Panamax a răspuns:

Reparatii Mac-book.
Se castiga o gramada de bani.
Am avut o belea la al meu si le-am dat 450 lei. Piesa a costat putin, dar manopera este foarte scumpa si pe buna dreptate.
Am asteptat cateva zile ca erau ocupati dar mi l-au facut intr-o ora.
Daca nu stii sa faci nimic, este mai greu cu afacerile.

| Stropdeploaie a răspuns:

O Cafenea!

| Dora20 a răspuns:

Ex restaurant ceva...nu stiu, depinde ce stii sa faci in viata ta, dar am pe cineva care lucreaza la un restaurant si castiga destul de bine, alta idee nu am, conteaza ceea ce stii sa faci, te apuci de treaba!