| anonim_4396 a întrebat:

Buna, imi poate spune cineva, cine mai lucreaza ca operator flexibil? Am nevoie de ajutor.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am încercat eu, dar m-am lăsat.
Ce presupune. Este un pornochat. Asta înseamnă că tu îl ( sau o) ții de vorbă cu porcării și el (ea) și-o freacă între timp. Nu și se spune asta din start, dar asta urmează. Apoi participi la o fraudă. Clientul crede că stă de vorbă cu o persoană reală, iar el stă de vorbă cu un actor ( actriță), a cărui rol este să țină de vorbă cât mai mult, ca să consume creditele cumpărate. O (sau il) tot înșeli cu speranța că te va întâlni cândva.
Deci bordel virtual și participare la o fraudă. Dacă astea nu te fac să te simți prost.

| denisaneagoe a răspuns (pentru sadrian46):

Buna! Sper ca mai esti pe aici. Au folosit cumva datele tale? Din buletin? De asta imi este cel mai frica

| sadrian46 a răspuns (pentru denisaneagoe):

Nu.

| johnnny123 a răspuns:

Ce-i ăla "operator flexibil"? Un operator care poate să facă șpagatul?