| MirunaGabriela a întrebat:

In curand o sa deschid o cafenea-pizzerie. Inca nu am gasit un nume, singura varianta care o am fiind DO Caffe,numele meu de familie incepand cu initialele "Do". Insa,mi-ar placea sa aud si propunerile voastre. In fond caut un nume cat mai select, dar usor de retinut. Va multumesc anticipat! :*

2 răspunsuri:
| susanumarian a răspuns:

Normal se pune si o initiala de familie

| Wanted4life a răspuns:

Buna. Incearca Cofee Shop. Ar putea fi un nume care sa ia amploare. Suna excentric, chiar daca initial te duce cu gandul la magazin de cafea.

Dar ulterior cand vei avea un nume, ünde mergem sa bem o cafea?" "hai la cofee shop"

P.S daca o sa vrei sa-ti faci site. ma poti contacta pe mine.