| nico1988 a întrebat:

Iti doresi un venit suplimentar sigur, fara sa renunti la actualul job? Esti studenta sau eleva si ai nevoie de bani? Te astept in echipa mea Oriflame unde discounturile sunt intre 23% si 40% si multe cadouri.Mail:nicoleta_ciobanu88@yahoo.com

6 răspunsuri:
| badgirl22 a răspuns:

Oriflame-ul si avon-ul sunt cele mai proaste 2 firme de cosmetice din Romania. decat sa pacalesc lumea pentru 30-50 lei/luna si sa strige dupa mine ca le-au aparut cosuri/pete/etc mai bine ma lipsesc de acest venit suplimentar. daca vrei sa faci bani din asa ceva, c auta-ti alta firma. mai serioasa si cu produse de calitate.

| nico1988 explică (pentru badgirl22):

Mai depinde si ce produse recomanzi din catalog.Lucrez in Oriflame de 7 ani si nimeni nu s-a plans ca are cosuri, pete, etc. Daca recomanzi unei fete de 14 ani o crema pentru 30+ sa te astepti ca ii apar altele.Si asta nu se intampla numai in Oriflame sau Avon ci si in cazul cazul produselor de pe piata.O zi buna!

| Bradster a răspuns:

De ce ai face asta pentru altcineva? Ai si tu un procent din ce vand cei adusi de tine; asa este? tongue

| nico1988 explică (pentru Bradster):

Fiecare castiga cat munceste.Si tu poti face acelasi lucruhappy.Nu conteaza cand te-ai inscris conteaza cat ai muncit.Succes1

| Bradster a răspuns (pentru nico1988):

Bravo! Imi place atitudinea; sa ai spor!

| nico1988 explică (pentru Bradster):

Multumesc la fel! O zi buna!