| k800gfcgffddsrhtds a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un loc de munca in Iasi? Am 16 ani si am cautat cam cu o luna inainte de terminarea scolii tot felul de joburi pe site-uri precum olx, lajumate, publi24, ejobs, jobzz, etc insa multi nu au raspuns nici acum la mesaje.Pana acum am avut ocazia de a lucra pentru o perioada scurta, asa ca, evident, am incetat cautarea...

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Dacă trimiți mesaj ca sa te angajeze, nimeni nu te baga în seama rolling on the floor

| MadRaven a răspuns:

Ai depus CV-uri la Palas sau la Iulius? În perioada asta se fac angajări pe acolo.
Eventual încearcă și la Carrefour Felicia sau la Era. Scoți un teanc de cv-uri și le lași pe rând la toate magazinele și vezi dacă te sună. Eu și colegele mele așa făceam vara și mereu găseam.