| petronela_4556 a întrebat:

Bună sunt din Iaşi si caut un loc de muncă part-time. Vreo idee? De genul distribuitor de pliante, un site ceva sau vreo firmă? Am căutat pe site-uri... ejobs, myjobs, însă degeaba.

5 răspunsuri:
| Adytzzzuuu a răspuns:

Buna petronela, as putea eu sa te ajut, am o oferta foarte buna pentru tine. ma poti contacta la ID: cojoc_adrian_daniel

| razvanf a răspuns:

Cati ani ai?

| razvanf a răspuns (pentru razvanf):

Am vazut ca ai 17 ani, asteapta si sa vad daca gasesc ceva de promotii pentru tine si te anunt. ok?

| petronela_4556 explică (pentru razvanf):

Boh, okhappy mersi.

| petronela_4556 explică (pentru razvanf):

Si unde vrei tu sa cauti?