| ___pr6R a întrebat:

Bună. Mi-am făcut abonament la icloud+ de 50gb. După l-am upgradat la cel de 200 și am primit e-mail cu ramburs -1, 45 lei. Ce înseamnă mai exact acel ramburs?
Adică am primit înapoi 1, 45 de lei înapoi?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da,asta inseamna 1, 45 lei ianpoi happy

| Hyperion7 a răspuns:

Exact

| Lukasssz a răspuns:

Rambursul de -1, 45 lei înseamnă că ţi s-a returnat suma de 1, 45 lei sau că această sumă a fost scăzută dintr-un alt cost sau solde. În acest caz, poate fi o ajustare sau o corecție a plății făcute pentru upgrade-ul la abonamentul iCloud de 200GB. Poţi verifica detaliile în contul tău iCloud sau poţi contacta serviciul de relații cu clienții pentru a obține mai multe informații despre acest ramburs.