| mrjohanys a întrebat:

nu stiti pe cineva care importa puieti de nuci din Ungaria sau Franta?
rog sa-mi lasati numarul lui daca aveti

1 răspuns:
| Adib123 a răspuns:

Sunt deja crescatorii de puiet in Romania de nuci de specie franceza, care sunt adaptati la conditiile climatice din ro. Ii gaseste cautand pe google. De afara nu e prea bine sa cumperi, sunt soiuri care nu sunt adaptate la conditiile de la noi si peste iarna ingheata. Dar repet, gasesti deja puiet la noi la cam orice specie franceza. Succes!

Daca mai cauti si alte idei de afaceri, gasesti pe http://3afaceri.blogspot.com/ mai multe. O zi buna!