| cristii321312312 a întrebat:

Buna numele meu este Cristi.Am 15 ani, sunt din Oradea si vreau sa lucrez undeva pe perioada verii.Imi puteti spune va rog unde as putea sa lucrez? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Ai putea sa faci voluntariat, tot un fel de munca e.

| SarmalutaPuternica a răspuns:

Desigur ai putea sa fii un ajutor la un magazin de vanzari eu nu stiu ce ti-ar place tie mai exact dar cunosc un baiat care vara trecuta a ajutat o tanara avea doi catelusi de rasa ciwawa de aia slabanogi si o ajuta pe acea fata ii scotea la plimbare seara ziua ca catelusii sa-si faca nevoile si ii mai ducea gunoiu si primea 10 lei pe zi scuze ca am dat acest raspuns ciudat dar conteaza intentiabig grin toate bune!