| Giuliamuresan88 a întrebat:

Pentru a accesa fonduri europene pentru agricultura e nevoie de deschiderea unei firme? As vrea sa plantez pe aproximativ 50 de arii zmeură

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, intai iti faci firma, obtii toate autorizarile de functionare si cand esti gata, faci proiectul de finantare. Trebuie sa ai deja 40% din valoarea de investitie, ca ei sa-ti dea restul.

| romeo78 a răspuns:

Cel mai bine ar fi să găsiți o firmă în orașul dumneavoastră specializată pe fonduri europene.