| Gentiana a întrebat:

Pentru a putea viziona filme, desene etc pe net, pe un link, spune ca trebuie sa am instalat "Sopcast Plugin" si, mai zice ca daca nu il am instalat, sa dau click acolo sa-l instalex de la ei.Credeti ca imi baga virusi in calc. sau ma costa ceva? hELP!

Răspuns Câştigător
| vernon1001 a răspuns:

Buna! Nu te costa nimic sa instalezi Sopcast-ul dar cel mai bine este sa-l instalezi de pe site-ul Sopcast direct. Cred ca-l gasesti la sopcast.com dar daca nu este acolo du-te si cauta prin google.

4 răspunsuri:
| Ramona_5995 a răspuns:

Nici, nici!
big grin
Simplu:
Nu are virusi [l`am avut eu in calc.]
Si nici nu costa ceva.
E MOCA!
laughing
Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am instalat.Am dat cu anti-virusul şi nimic.Nu trebuie să plăteşti nimic.

| Audrey. a răspuns:

Nu cred ca te costa ceva si nici virusi nu baga. Dar ca sa te simti mai linistita, da-i un search pe Google programului si descarca-l gratuit. Incearca asta:
http://www.free-codecs.com/sopcast_download.htm

| ady_2621 a răspuns:

Cel mai probabil un virus, eu nu as incerca daca as fi in locul tauwinking